عیب یابی گوشی همراه

عیب یابی گوشی همراه

عیب یابی گوشی همراه

 

تلفن هوشمند شما مقدار زیادی از قطعات را در داخل خود دارد. اگر یکی از این مؤلفه ها به درستی کار نکند ، می تواند کل تجربه شما را خراب کند.

اما چگونه دریابید که دقیقاً چه خطایی در دستگاه خود دارید؟ شاید شتاب سنج کمی خاموش به نظر برسد ، یا مرورگر وب روی داده های تلفن همراه یا Wi-Fi با کندی مواجه باشد. اگر یک دستگاه Android دست دوم خریداری کرده اید و می خواهید بررسی کنید که همه چیز خوب است چطورباید این کار را کرد؟

نگران نباشید،هر مشکلی هم وجود دارد ، برنامه ای وجود دارد که به شما کمک می کند تشخیص دهید که چه اشتباهی در تلفن Android شما وجود دارد. حتی اگر مشکل خاصی ندارید ، خوب است که بررسی تلفن های هوشمند را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز به خوبی کار میکند.

در این مقاله چند برنامه کاربردی به شما معرفی می شود تا بتوانید دستگاه تلفن هوشمند خود را عیب یابی نمایید.

1-phone check (and Test )

Phone Check (و Test) یکی از بهترین برنامه های کنترل سخت افزار اندرویدی است که می توانید از آن استفاده کنید. این برنامه تا حدودی مانند برنامه رومیزی CPU-Z عمل می کند ، ضمن افزودن طیف گسترده ای از گزینه های بررسی سخت افزار ، ویژگی کاملی از مشخصات سخت افزاری تلفن شما را به شما ارائه می دهد.

گزینه های بررسی سخت افزار شامل موارد زیر است:

1-بررسی و پیشنهادات کم حافظه

2-بررسی باتری و تست سوکت شارژ

3-بررسی Wi-Fi و رادیو

4-تست های صوتی برای بلندگوها ، میکروفون ها ، جک هدفون و دکمه های صدا

5-تست های نمایش ، مانند پیکسل های مرده و ثبات رنگ

6-ردیابی GPS و آزمایش موقعیت مکانی

7-استرس حرارتی

8-بررسی CPU ، حافظه و استرس در ذخیره سازی

خوشبختانه ، این برنامه دارای کاربری آسانی است. گزینه Monitor یک نمای کلی از وضعیت فعلی تلفن شما ، از جمله بار CPU ، شارژ باتری و سلامت عمومی و اتصالات شبکه فعلی شما را ارائه می دهد.

 

سپس منوی Guided Test را دارید ، بخشی که به شما امکان می دهد یک سری تست را اجرا کنید. لیست را پایین بیاورید و بررسی ها را انتخاب کنید و قسمت مورد نظر خود را آزمایش کنید، یا بگذارید همه چیز را برای یک بررسی کامل در سیستم روشن کنید.

چند توصیه در استفاده از این اپلیکیشن :

برنامه Phone Check پیشنهاد می کند Wi-Fi ، بلوتوث و NFC را روشن کنید ، اطمینان حاصل کنید که حداقل 30 درصد باتری دارید و پیشنهاد می گردد نجام آزمایش با استفاده از باتری (به جای پریز برق)صورت پذیرد. پس از آماده شدن ، دکمه Test Phone را بزنید و و منظر سحر و جادوی این اپلیکیشن باشید.

در هر صورت با مشکلی مواجه شدید می توانید از اپلیکیشن خدماتی کارمیده درخواست مشاوره و تعمیر تلفن همراه خود را داشته باشید .

تیم فنی تعمیرکاران گوشی همراه کارمیده ، در قسمت های بعدی برنامه های جذاب و کاربردی را به شما معرفی می کند.

دیدگاه خود را بیان کنید


ثبت نام در خبرنامهکارمیده