کسب درآمد از طریق اپلیکیشن درخواست خدمات

کسب درآمد از طریق اپلیکیشن درخواست خدمات

کسب درآمد از طریق اپلیکیشن درخواست خدمات

آیا ایده ای برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن درخواست خدمات دارید؟ طبق گفته APP Store  و Google Play  در طول نیمه اول سال 2019 بیش از 39.7 میلیون دلار برای برنامه ها و بازی های موبایلی هزینه شده است. بنابراین با یک بازار عظیم مواجهیم. اکثر قریب به اتفاق کاربران در تمام قاره ها از اپلیکیشن های تلفن همراه استفاده می کنند.

در واقع تعداد بارگیری اپلیکیشن ها در حال افزایش است. همچنین آمار ارائه شده نشان می دهد بارگیری اپلیکیشن های تلفن همراه در Google Play با رشد چشمگیر 16.4 درصدی همراه بوده است که اکثر این اپلیکیشن ها به دنبال کسب درآمد و بازدید بیشتر کاربران هستند.

کسب درآمد از طریق اپلیکیشن درخواست خدمات یک استراتژی بسیار رایج است. در این جا می خواهیم به مزایای اپلیکیشن درخواست خدمات بپردازیم.

 اپلیکیشن درخواست خدمات برنامه ای است که با استفاده از آن، کاربران خدمات مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن درخواست و دریافت خواهند کرد. در این گونه اپلیکیشن ها طیف وسیعی از خدمات وجود دارد که کاربر بسته به نیاز خود می تواند خدمت مورد نظر را انتخاب کند. از آنجایی که این خدمات سبب صرفه جویی در هزینه های کاربران می شود به نوعی سبب کسب درآمد کاربران می گردد.

از دیگر مزایای اپلیکیشن درخواست خدمات، جلب رضایت و اطمینان کاربران است. همان طور که می دانیم همه انسان ها در زندگی روزمره به خدمات گوناگون ساختمانی، نظافت، تعمیرات و ... نیاز خواهند داشت.

عدم مراجعه متخصص در زمان مربوطه و دریافت هزینه های گزاف همواره باعث نارضایتی کاربران در سیستم سنتی درخواست خدمات بوده است. وجود یک اپلیکیشن خوب این مشکلات را رفع می کند. برای کسب درآمد بیشتر باید به روز بود.

پشتیبانی قوی و ارسال سریع و منظم خدمات از دیگر ویژگی های اپلیکیشن درخواست خدمات است. ناگفته پیداست که پروسه جستجو برای خدمات مختلف در این روزگار امری دشوار می نماید اما دسترسی به یک اپلیکیشن درخواست خدمات همه کاره می تواند این نگرانی را برطرف کند. کاربران می توانند با امتیازدهی به متخصص  مربوطه، رضایت یا عدم رضایت خود را از نحوه انجام کاراعلام و نظراتشان را ابراز کنند.

 این امتیاز دهی سبب کسب درآمد بیشتر متخصصان متعهد و کارآزموده می گردد.

هرکسی که تخصص دارد و به دنبال رشد و توسعه کسب و کار خود است می تواند با ثبت نام در این اپلیکیشن ها به طیف وسیعی از کاربران دسترسی داشته باشد و کار خود را توسعه دهد و کسب درآمد کند. یکی از این اپلیکیشن ها، اپلیکیشن درخواست خدمات کارمیده است که توانسته با تیم پشتیبانی قوی گام های محکمی در زمینه ارائه خدمات بردارد.

دیدگاه خود را بیان کنید


ثبت نام در خبرنامهکارمیده